Patoloji Teknikerleri Havalimanı Shuttle Araçlarla ilgili bilgi için lütfen buraya tıklayınız. | Kongremizde 'Hamdi Suat Aknar Proje Desteği' olarak 5000 TL ödül verilecektir. Başvuru için opteamist@patoloji2016.org adresine e-mail göndermenizi rica ederiz. | Sözlü bildiri detayları yayınlanmıştır. Detaylar için lütfen tıklayınız.

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm patoloji ailesini, Patoloji Dernekleri Federasyonu, Ege Patoloji Derneği ve Sitopatoloji Derneği işbirliği ile 2-6 Kasım 2016 tarihleri arasında Antalya- Belek Susesi Otel’de düzenlenecek olan 26. Ulusal Patoloji ve 7. Ulusal Sitopatoloji Kongrelerine davet etmekten onur duyarız.

Patoloji ve Sitopatoloji Kongrelerinin bir arada yapılacağı bu ikinci kongre ile önceki yıllarda Federasyonumuz ve derneklerimizin ortaklaşa gerçekleştirdiği başarılı kongrelere bir yenisini eklemek kararlılığındayız. Elbette ki bu kararımızın gerçekleşmesi sizlerin yoğun katılımı ile olacaktır.

Kongre bilimsel programı, bir önceki kongrede uygulanan anketler göz önüne alınarak, kongre düzenleme kurulu ve Patoloji kongresi için çalışma gruplarının, Sitopatoloji Kongresi için ise Sitopatoloji Derneği yönetim kurulunun katkısı ile oluşacaktır. Patoloji ve sitopatoloji alanındaki son gelişmelerin aktarılacağı geniş bilimsel programda; kurs, panel, slayt seminerleri yer alacak, değerli konuşmacıların katılımcılarla interaktif iletişimde bulunacağı canlı mikroskopi oturumları düzenlenecektir. Mesleğinde tanınmış yabancı konuşmacıların bilgi ve deneyimleri de siz değerli katılımcılarla paylaşılacaktır.

Sosyal etkinliklerde ise patoloji ailesinin sevgi ve saygı çerçevesinde gerçekleşen coşkulu birlikteliklerini yinelemeyi hedefliyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu, kongrenin yapılacağı Susesi otelini belirlerken; bir yandan aynı anda pek çok oturumun yapılacağı geniş kongre merkezi ve otel konaklamasının bir arada sunulmasının avantajını kullanmayı; bir yandan da ekonomik gelişmelere paralel olarak siz katılımcılar için mümkün olabilecek en az konaklama  ücretini belirlemeyi amaçlamıştır.

Antalya’nın güzel sonbaharında, sizlerin katılımı ve değerli deneyimlerinizin paylaşımı ile güzelleşecek kongremize hepinizi davet ediyor ve bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof.Dr. Aysun Uğuz
Ulusal Sitopatoloji Kongresi Başkanı 
Prof.Dr. Meral Koyuncuoğlu
Ulusal Patoloji Kongresi Başkanı
Prof.Dr. Dilek Yılmazbayhan
Patoloji Dernekleri Federasyonu Başkanı